فروشگاه قایق کاغذی

وب‌سایت قایق کاغذی یک فروشگاه اینترنتی با تمرکز بر روی شال و روسری است، از قابلیت های آن می‌توان به انتخاب طرح پترن در کنار انتخاب رنگ، ورود و عضویت تنها با یک شماره موبایل و دریافت کد تایید، فیلترهای تفکیک شده محصولات، همچنین فاکتور حرفه ای و انتخاب زمان ارسال کالا اشاره کرد.

 

Scroll Down — Scroll Created with Sketch.

اطلاعات پروژه

  • نوع پروژه وب‌سایت فروشگاهی
  • نام برند قایق کاغذی
  • تاریخ انتشـــار ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

درباره پروژه

قایق کاغذی یک فروشگاه قدیمی اینستاگرامی بود که بالای ۱ میلیون فالوور داشت که همین باعث می‌شد احساس نیاز به داشتن یک وب‌سایت برای ارائه خدمات بهتر به مشتریانش داشته باشه. و قبل تر هم این کار را به صورت نا موفق انجام داده بود. تعداد محصولات فروشگاه قایق کاغذی بالای ۲۰۰۰ عدد بود و نیاز به مدیریت حرفه ای در پشت کار و همچنین یک محیط مینیمال و کاربر پسند در جلوی کار داشت و قابلیت هایی مثل انتخاب طرح پترن در کنار انتخاب رنگ، ورود و عضویت تنها با یک شماره موبایل و دریافت کد تایید، فیلترهای تفکیک شده محصولات، همچنین فاکتور حرفه ای و انتخاب زمان ارسال کالا، و در پشت کار نیاز به مدیریت انبار و دسترستی های متفاوت به هر کاربر و چاپ فاکتور های و برچسب های پستی و… داشت که ما تونستیم در کمتر از ۱ ماه این وب سایت رو بالا بیاریم و هنوز هم این فتخار رو داریم که پشتیبانی وب‌سایت میس‌لند رو بر عهده داشته باشیم. 

طراحی تمیز و واکنشگرا (ریسپانسیو)
آقای گماریان

مدیریت مجموعه قایق کاغذی

از تلاش بی‌وقفه گروه دیجیتال فریم در جهت توسعه ساختار فروش آنلاین مجموعه و ایجاد وب‌سایت فروشگاهی قایق کاغذی ممنونم.

"The designer is just amazing! Very good quality and taste. This template is incredible beautiful. The overall impression is more than good.The support cannot be better. I wish the team all success!"

دوست من

اگر سوالی دارید ...
ارتباط با ما

آدرس

  • تهران، بزرگراه شهید ستاری جنب افق اکباتان

مسیریابی هوشمند

روش‌های تماس

ارسال پیام

    لطفاً مشخص کنید که ربات نیستید، با انتخاب کردن ستاره.
    0%