فروشگاه میس‌لند

وب‌سایت میس‌لند یک فروشگاه اینترنتی با تمرکز بر روی شال و روسری است، از قابلیت های آن می‌توان به انتخاب طرح پترن در کنار انتخاب رنگ، ورود و عضویت تنها با یک شماره موبایل و دریافت کد تایید، فیلترهای تفکیک شده محصولات، همچنین فاکتور حرفه ای و انتخاب زمان ارسال کالا اشاره کرد.

 

Scroll Down — Scroll Created with Sketch.

اطلاعات پروژه

  • نوع پروژه وب‌سایت فروشگاهی
  • نام برند میس لند
  • تاریخ انتشـــار ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۹

درباره پروژه

میس‌لند یک فروشگاه اینستاگرامی با سابقه فعالیت چندین ساله بود که بالای ۵۰۰ هزار فالوور داشت که همین باعث می‌شد احساس نیاز به داشتن یک وب‌سایت برای ارائه خدمات بهتر به مشتریانش داشته باشه. تعداد محصولات میس‌لند بالای ۲۰۰۰ عدد بود و نیاز به مدیریت حرفه ای در پشت کار و همچنین یک محیط مینیمال و کاربر پسند در جلوی کار داشت و قابلیت هایی مثل انتخاب طرح پترن در کنار انتخاب رنگ، ورود و عضویت تنها با یک شماره موبایل و دریافت کد تایید، فیلترهای تفکیک شده محصولات، همچنین فاکتور حرفه ای و انتخاب زمان ارسال کالا، و در پشت کار نیاز به مدیریت انبار و دسترستی های متفاوت به هر کاربر و چاپ فاکتور های و برچسب های پستی و… داشت که ما تونستیم در کمتر از ۲ ماه این وب سایت رو بالا بیاریم و هنوز هم این فتخار رو داریم که پشتیبانی وب‌سایت میس‌لند رو بر عهده داشته باشیم. 

طراحی تمیز و واکنشگرا (ریسپانسیو)
خانم سیاه‌پور

مدیریت مجموعه میس‌لند

از تلاش بی‌وقفه گروه دیجیتال فریم در جهت توسعه ساختار فروش آنلاین مجموعه و ایجاد وب‌سایت فروشگاهی میس‌لند ممنونم.

"The designer is just amazing! Very good quality and taste. This template is incredible beautiful. The overall impression is more than good.The support cannot be better. I wish the team all success!"

دوست من

اگر سوالی دارید ...
ارتباط با ما

آدرس

  • تهران، بزرگراه شهید ستاری جنب افق اکباتان

مسیریابی هوشمند

روش‌های تماس

ارسال پیام

    لطفاً مشخص کنید که ربات نیستید، با انتخاب کردن درخت.
    0%