استودیو خلاق موما

استودیو خلاق موما، یک گروه هنرمند و بسیار مدرن با تکیه بر نمونه کارهای مطرح و در سطح بین الملل و برای برندهای بزرگ بودند که نیاز به یک وب سایتی متناسب با وجهه گروهشان داشتن که بتونن با همون کیفیت، کاتالوگی شکیل از نمونه کارهاشون داشته باشن و برای همین هم ما دست به کار شدیم…

Scroll Down — Scroll Created with Sketch.

اطلاعات پروژه

  • نوع پروژه وب‌سایت شرکتی
  • نام برند استودیوی خلاق موما
  • تاریخ انتشـــار ۱ دی‌ماه ۱۳۹۹

درباره پروژه

همانطور که مشخص هست این یک پروژه معمولی نبود و مشتری ما خیلی حرفه ای و از همکاران ما بود که یک وب‌سایت بسیار خلاق به زبان انگلیسی نیاز داشت تا بتونه نمونه کارهای انجام شده اش رو برای کمپانی های معتبر داخلی و خارجی رو به نمایش بزاره و همچنین ددلاین این کار بسیار کم بود، ولی این کار رو پذیرفتیم چون این کار برای ما خیلی جذاب و چالشی بود و تونستیم در عرض کمتر از یک‌ماه وب سایت رو بالا بیاریم و تحویل مشتری خوبمون بدیم و واقعا باعث افتخار ماست.

طراحی تمیز و واکنشگرا (ریسپانسیو)
خانم صفری

مدیریت مجموعه موما

ممنون ازتون، من تو کل مدتی که دارم تو این رشته فعالیت میکنم همکاری ای به خوبی پروژه های شما نداشتم. خیلی ممنونم که انقدر زمان میذارید.

"The designer is just amazing! Very good quality and taste. This template is incredible beautiful. The overall impression is more than good.The support cannot be better. I wish the team all success!"

دوست من

اگر سوالی دارید ...
ارتباط با ما

آدرس

  • تهران، بزرگراه شهید ستاری جنب افق اکباتان

مسیریابی هوشمند

روش‌های تماس

ارسال پیام

    لطفاً مشخص کنید که ربات نیستید، با انتخاب کردن کلید.
    0%